Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Yaris

Yaris

Kaina nuo: 12 750 €
Nuo
12 100
Eur
Hibridas nuo
15 550
Eur
Registruotis bandomajam važiavimui

Pristatymas

Toyota Yaris pagyvina kasdienes keliones, suteikdamas pliūpsnį adrenalino. Energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu važiavimu, bet ir suteikia daug teigiamų emocijų, kurios dar ilgai neišblėsta po kelionės.

Pakelia nuotaiką

Naujasis Yaris išsiskiria dinamiškesnėmis formomis ir važiavimo charakteristikomis, tylesniu bei sklandesniu riedėjimu ir yra dar saugesnis kelyje nei iki šiol. Tai tikras įkvėpimo šaltinis. Naujasis modelis išsaugojo Yaris būdingą nepakartojamą įvaizdį: jis pasižymi originaliu priekinės bei galinės dalių dizainu, charakteringais LED žibintais ir naujais lengvojo lydinio ratlankiais bei spalvomis. Šiuolaikiškai įrengtas salonas su pažangiomis technologijomis ir patobulintos važiavimo savybės suteiks malonių vairavimo potyrių. Be to, vairuodami tokį automobilį, su džiaugsmu galėsite pasisiūlyti juo pavėžėti ir savo draugus.

Yaris – pasitikėjimo vertas automobilis

Į naujojo Yaris standartinę komplektaciją įtraukus Toyota Safety Sense saugos įrangą, kompaktiškas miesto automobilis dabar gali pasigirti tokiomis pat saugos technologijomis, kokios yra įdiegtos ir dideliuose automobiliuose. Šia aktyviąja saugos įranga apsiginklavęs Yaris yra pasirengęs įveikti bet kokią kelyje iškilusią kliūtį. Todėl su šiuo automobiliu galite jaustis saugūs net pačiomis įtempčiausiomis akimirkomis.

Energijos užtaisas

Įkvepiantis, energingas, tyliai ir sklandžiai dirbantis, sumanus ir patikimas – naujojo Yaris variklis idealiai pritaikytas prie kiekvieno poreikių. Ramaus vairavimo patirtį siūlantis Yaris Hybrid dabar dar sklandžiau ir tyliau rieda nei anksčiau, todėl su juo važinėti miesto gatvėmis – tikras malonumas. Be to, jam būdingi mažiausi klasėje išskiriamo anglies dvideginio rodikliai. Yaris taip pat komplektuojamas su pažangiu 1,5 l VVT-iE benzininiu varikliu. Jo išskirtinės eksploatacinės charakteristikos ir įspūdinga degalų ekonomija leidžia mėgautis komfortiškomis ir efektyviomis kelionėmis.

Komfortas ir kontrolė

Rafinuotas ir komfortiškas naujojo Yaris salonas, kuriame galima viską lengvai kontroliuoti, maloniai nuteiks kiekvienąkart leidžiantis į kelią. Nauji apmušalai, apdailos detalės ir mėlynas matuoklių skydelio apšvietimas sukuria patrauklią modernią aplinką. Elegantiškas trijų stipinų odinis vairas su ryškiai juoda apdaila, naujos propelerį primenančios ventiliacijos angos ir aptakus multimedijos sistemos ekranas bei valdymo prietaisai – viskas, prie ko prisiliestumėte, byloja apie nepriekaištingą ergonomiką.

 

Susipažinkite su Toyota Yaris  aksesuarų pasiūlymais

 

 

Yaris aksesuarai

Ypatybės

Naujausi pasiūlymai

Turite klausimų?

Mindaugas Lukošius
Vyr. pardavėjas - konsultantas
+370 5 210 32 23

Andrejus Molokovas
Vyr. pardavėjas - konsultantas
+370 5 210 32 23

Dominykas Gudavičius
Audrius Narkevičius
Titas Šepetys
Pardavėjas - konsultantas
+370 5 210 32 23

Vilma Strelčikienė
Salono administratorė
+370 5 210 32 23

Donata Bytautaitė

Yaris galerija

Yaris spalvos

Pasismaginkite ir truputį paeksperimentuokite. Užveskite pele ant spalvos mygtuko jei norite pamatyti kaip atrodys Jūsų "Yaris 2017"

Yaris matmenys

Yaris aksesuarai

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Yaris

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 20:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10:00 val.

Jūsų patogumui pagrindinis servisas spalio 15 - lapkričio 30 d.  darbo dienomis dirbs nuo 7 iki 20 val.