Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Yaris

EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS 2021!

Kaina nuo:
18 250
Hibrido kaina nuo:
21 500
Sąnaudos nuo:
3,8 l/100 km
CO₂ nuo:
87 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota YARIS | Jei pakanka energijos judėti toliau, kam sustoti? Tik pirmyn!

Sujungdamas 20-ies metų „Toyota“ hibridinių technologijų patirtį su aukščiausia kokybe ir inovacijomis, stilingas, dinamiškas ir nepriekaištingai subalansuotas 4-os kartos „YARIS“ pasiruošęs savo energiją perkelti į Lietuvos kelius.

Naujasis „Toyota YARIS“ buvo kruopščiai kuriamas, siekiant įveikti didėjančius kasdienio miesto gyvenimo iššūkius. Šis žavus mažylis į kompaktiškų automobilių segmentą pirmą kartą atkeliauja su „Toyota“ naujos globaliosios architektūros (TNGA) filosofija ir technologijomis. „YARIS“ modeliui pirmą kartą pritaikyta nauja „GA-B" konstrukcijos platforma, taip pat naujoji 3 cilindrų bei 4-os kartos hibridinė variklio sistema. Visa tai papildo aktyvių ir pasyvių saugumo sistemų patobulinimai, kad būtų sukurtas saugiausias kompaktiškas automobilis pasaulyje.

Ir, žinoma, „Toyota YARIS“ užtikrins nenutrūkstamą ryšį su automobiliu, suteikdamas visapusišką mobiliųjų telefonų sąsają pasinaudojant plačiomis „Apple CarPlay" ir „Android Auto" programų galimybėmis.  
 

Išbandykite automobilį       Gaukite asmeninį pasiūlymą

Įkvepiantis veržlumas!

Įkvepiantis veržlumas!

Naujojo „Toyota YARIS“ išorės dizainas apibūdinamas kaip „kompaktiškas ir judrus“ – visuomet pasiruošęs važiuoti pirmyn. Šis mažylis sukuria ištvermingo automobilio charakterį. „YARIS“ kėbulo linijos, einančios žemyn per automobilio šoną, sukuria judėjimo pirmyn jausmą. Tvirti priekiniai ir užpakaliniai sparnai suteikia bendrą darnų vaizdą ir kartu su įbrėžtomis durų plokštėmis sukuria veržlumo pojūtį bei nenustygstantį „YARIS“ charakterį. Naujo dizaino žibintus praturtina LED technologijos, o juose posūkio signalas darniai keičiasi su dienos žibintais.

Svarbu ne ūgis, o...

Priešingai konkurentams, „Toyota“ sumažino naujojo „YARIS“ ilgį 5 mm, tačiau tuo pačiu padidino jo ratų bazę 50 mm, užtikrinant, kad automobilis būtų ypač judrus ir manevringas važiuojant mieste, taip pat išlaikantis vidinę erdvę ir patogų interjerą. Naujoji „GA-B“ platforma leido sumažinti bendrą automobilio aukštį 40 mm, tačiau nepadarė poveikio sėdintiems viduje. Sumažėjęs „YARIS“ kėbulo aukštis leidžia vairuotojui geriau matyti vaizdą priekyje, o 50 mm padidinus automobilio plotį, atsirado daugiau vietos priekyje ir gale.

Interjeras, mėgstantiems vairuoti

Interjeras, mėgstantiems vairuoti

Naujojo „YARIS“ salono dizainas buvo sukurtas remiantis principu „rankos ant vairo, akys - į kelią“. Informacija vairuotojui pateikiama aiškiai iš trijų tarpusavyje susijusių šaltinių: centrinio „Toyota Touch“ ekrano, TFT daugialypės informacijos ekrano prietaisų skydelyje ir 10 colių spalvoto ekrano. Didesnis ekranas, nukreiptas aukštyn, padeda vairuotojui sutelkti dėmesį į vairavimą kuo mažiau atitraukiant dėmesį nuo kelio. Dar didesniam patogumui - mobiliojo telefono sąsajos „Apple CarPlay" ir „Android Auto".

Visuomet Jums ištikimas hibridas

Visuomet Jums ištikimas hibridas

Naujasis „YARIS“ debiutuoja su 4-os kartos hibridine variklio sistema, išbandyta įvairiuose Europos miestuose - rezultatai parodė, kad iki 80 proc. laiko, kai automobilis vairuojamas mieste, jis važiuoja nulinės emisijos režimu. Hibridinėje sistemoje yra naujas 1,5 „Dynamic Force“ trijų cilindrų variklis, optimizuojantis kuro degimo efektyvumą. Taip pat įmontuotas balansavimo modulis, padedantis sumažinti variklio triukšmą ir vibraciją. Automobilyje Įdiegta nauja didesnio efektyvumo ličio jonų baterija leidžia „YARIS" žymiai greičiau įsibėgėti. 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Yaris

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.