Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Yaris

PAJUSKITE YARIS ENERGIJĄ.

Kaina nuo:
12 300
Hibrido kaina nuo:
16 700
Sąnaudos nuo:
4,8 l/100 km
CO₂ nuo:
108 g/km

Ypatybės

Toyota YARIS | Užveskite šypseną ir gerą nuotaiką

Naujasis „Toyota YARIS“ – adrenalino pliūpsnis kiekvienoje kelionėje. YARIS užkrečia savo nuotaika. Ryškių spalvų gama, energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu važiavimu. Jo gyvybingumas paprastą išvyką gali paversti nepamirštama kelione, suteikiančia dozę energijos ir gerų emocijų.

Pakelia Jūsų dvasią

Pakelia Jūsų dvasią

Dinamiškesnė išvaizda ir vairavimas, tylesnis, sklandesnis ir kur kas saugesnis nei iki šiol, naujasis „Toyota YARIS“ buvo sukurtas siekiant pakelti Jūsų dvasią. Neabejotinai, šis modelis demonstruoja savitą išvaizdą priekyje ir gale: LED žibintai ir naujo dizaino lengvo lydinio ratlankiai bei naujos spalvos. Interjero ir pažangių salono technologijų dėka ne tik Jūs patirsite vairavimo malonumą, bet ir važiuojantys drauge.

Įkvepiantis stilius

Įkvepiantis stilius

Energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu YARIS važiavimu, bet ir suteikia daug emocijų, kurios dar ilgai neišblėsta po kelionės. Rafinuotas ir komfortiškas ir lengvai valdomas naujasis YARIS maloniai nuteiks kiekvienąkart leidžiantis į kelią. Aptakių formų multimedijos sistema, naujoviškas TFT daugiafunkcis ekranas ir trijų  stipinų odinis vairas išsiskiria dailiu dizainu.

Visapusiško pasitikėjimo jausmas

Visapusiško pasitikėjimo jausmas

„Toyota Safety Sense” saugos įranga įtraukta į standartinę „Toyota YARIS“ komplektaciją. Todėl dabar kompaktiškas miesto automobilis gali pasigirti tokiomis pat saugos technologijomis, kokios yra įdiegtos ir dideliuose automobiliuose. Su šia aktyviąja saugos įranga YARIS yra pasirengęs įveikti bet kokią kelyje iškilusią kliūtį, todėl su YARIS galite jaustis saugūs ir užtikrinti bet kokioje kelionėje.

Padarykite įspūdį

Padarykite įspūdį

Naujasis „Toyota YARIS HYBRID“ – įkvepiantis, energingas, tyliai ir sklandžiai riedantis, sumanus ir patikimas hibridas. Esant įkrautam akumuliatoriui, kelionės po miestą elektriniu režimu sudaro iki 50 proc. laiko. Keliaukite kitaip – pajuskite tikrąją YARIS hibrido energiją. „Yaris“ taip pat komplektuojamas su pažangiu, dinamišku ir ekonomišku 1,5 l VVT-iE benzininiu varikliu.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Yaris
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.