Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Naujasis Yaris Cross

TIKRAS MIESTO VISUREIGIS!

Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis „Toyota Yaris Cross" ilgai intrigavo, bet pagaliau atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas „Yaris" pakylėjęs stilingas „Yaris Cross" sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.

Dėl mūsų naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų „Yaris Cross" neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

Šio įspūdingo „Toyota" šeimos nario premjera Lietuvoje - 2021 m. rudenį. Pasižymėkite kalendoriuose!

Miestui sutvertas visureigis

Kaip aktyviam poilsiui skirto visureigio pradininkai, kurdami „Yaris Cross" mes sudėjome į jį visą savo ilgametę patirtį. Tvirta sportiška išvaizda ir erdvus salonas su paaukštinta sėdėjimo padėtimi – šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

Pažangiausia hibridinė sistema

Pažangiausia hibridinė sistema

Esame lyderiai hibridinių technologijų srityje, todėl savo naujausiame miesto visureigyje pritaikėme naujausios kartos hibridinę sistemą. „Yaris Cross" varantis 1,5 l „Hybrid Dynamic Force" hibridinis variklis užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją, mažą išskiriamo anglies dvideginio kiekį ir sklandžiai bei žaibiškai perduodamą galią. Idealus derinys miesto erdvėse.

AWD-i sistema ir kerinti ekonomija

AWD-i sistema ir kerinti ekonomija

Tie, kurie ieško tikro miesto visureigio be jokių kompromisų, gali rinktis „Yaris Cross" su išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema. Unikali kompaktiško hibridinio visureigio visų varančiųjų ratų sistema „Hybrid AWD-i" suteikia pasitikėjimo jausmą už vairo kartu užtikrindama geriausius klasėje degalų sąnaudų ir anglies dvideginio emisijų rodiklius.

Yaris Cross galerija

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.