Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Naujasis Yaris Cross

TIKRAS MIESTO VISUREIGIS!

Kaina nuo:
17 400
Hibrido kaina nuo:
20 150
Sąnaudos nuo:
4,4 l/100 km
CO₂ nuo:
100 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota YARIS Cross | Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis „Toyota Yaris Cross" ilgai intrigavo, bet pagaliau atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas „Yaris" pakylėjęs stilingas „Yaris Cross" sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.

Dėl mūsų naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų „Yaris Cross" neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

„Yaris Cross“ prekyba - jau prasidėjo. Registruokitės ir pirmieji gaukite asmeninį pasiūlymą!

 

Gauti asmeninį pasiūlymą          Žiūrėti kainoraštį

Miestui sutvertas visureigis

Kaip aktyviam poilsiui skirto visureigio pradininkai, kurdami naująjį „Yaris Cross" mes sudėjome į jį visą savo ilgametę patirtį. Tvirta sportiška išvaizda ir erdvus salonas su paaukštinta sėdėjimo padėtimi – šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

Pažangiausia hibridinė sistema

Esame lyderiai hibridinių technologijų srityje, todėl savo naujausiame miesto visureigyje pritaikėme naujausios kartos hibridinę sistemą. Naująjį „Yaris Cross" varantis 1,5 l „Hybrid Dynamic Force" hibridinis variklis užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją, mažą išskiriamo anglies dvideginio kiekį ir sklandžiai bei žaibiškai perduodamą galią. Idealus derinys miesto erdvėse.

AWD-i sistema ir kerinti ekonomija

Tie, kurie ieško tikro miesto visureigio be jokių kompromisų, gali rinktis naująjį „Yaris Cross" su išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema. Unikali kompaktiško hibridinio visureigio visų varančiųjų ratų sistema „Hybrid AWD-i" suteikia pasitikėjimo jausmą už vairo kartu užtikrindama geriausius klasėje degalų sąnaudų ir anglies dvideginio emisijų rodiklius.

Lanksčiai išnaudota erdvė

Naujojo „Yaris Cross” viduje lanksčiai išnaudota erdvė, skirta jūsų kasdieniams reikalams ir savaitgalio pomėgiams. Pritaikykite bagažinę savo poreikiams: sėdynės čia nulenkiamos santykiu 40:20:40. Taip pat galite naudotis patogia bei lanksčia diržų sistema ir koja aktyvuojamu elektriniu bagažinės dangčiu.

Yaris Cross galerija

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>