Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Yaris Cross

TIKRAS MIESTO VISUREIGIS!

Kaina nuo:
25 100
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
101 g/km
Galia iki:
130 AG

Ypatybės

Naujasis Toyota YARIS Cross | Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis „Toyota Yaris Cross" ilgai intrigavo, bet pagaliau atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas „Yaris" pakylėjęs stilingas „Yaris Cross" sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.Dėl mūsų naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų „Yaris Cross" neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

 

Gaukite specialų pasiūlymą Jums >

Pažangiausia hibridinė sistema

Esame lyderiai hibridinių technologijų srityje, todėl savo naujausiame miesto visureigyje pritaikėme naujausios kartos hibridinę sistemą. Naująjį „Yaris Cross" varantis 1,5 l „Hybrid Dynamic Force" hibridinis variklis užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją, mažą išskiriamo anglies dvideginio kiekį ir sklandžiai bei žaibiškai perduodamą galią. Idealus derinys miesto erdvėse.

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Dabar perkant naują hibridinį „Toyota YARIS CROSS” taikomos 0,99% lizingo palūkanos + Euribor* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems iki š.m. birželio 30 d. Verta paskubėti, nes akcijos automobilių skaičius - ribotas.

PLAČIAU APIE AKCIJĄ >

Miestui sutvertas visureigis

Kaip aktyviam poilsiui skirto visureigio pradininkai, kurdami naująjį „Yaris Cross" mes sudėjome į jį visą savo ilgametę patirtį. Tvirta sportiška išvaizda ir erdvus salonas su paaukštinta sėdėjimo padėtimi – šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

AWD-i sistema ir kerinti ekonomija

Tie, kurie ieško tikro miesto visureigio be jokių kompromisų, gali rinktis naująjį „Yaris Cross" su išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema. Unikali kompaktiško hibridinio visureigio visų varančiųjų ratų sistema „Hybrid AWD-i" suteikia pasitikėjimo jausmą už vairo kartu užtikrindama geriausius klasėje degalų sąnaudų ir anglies dvideginio emisijų rodiklius.

Nuolatinis netrikdomas ryšys


Su pažangia multimedijos sistema „Toyota Smart Connect" sklandi kiekviena kelionė. Rinkitės mėgstamus grojaraščius, atsiliepkite į skambučius ir naudokitės navigacijos sistema nenukreipdami dėmesio nuo eismo kelyje.

Prisijunkite ir – pirmyn

Naujas aukštos raiškos 9 colių multimedijos jutiklinis ekranas ir 7 colių TFT ekranas padeda vairuoti intuityviau ir saugiau. Galėsite matyti svarbią kelionės informaciją ir integruoti savo išmanųjį telefoną belaidžiu būdu, įskaitant „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Čia pat pasiekiama debesijos navigacija, mėgstama muzika ir dar daug kitų dalykų.

Sinchronizuota su gyvenimu

Kur bevyktumėte, kontroliuokite savąjį „Yaris Cross" naudodamiesi „Toyota" nuotolinio valdymo paslaugomis. Iš anksto nustatykite temperatūrą automobilio salone, užrakinkite ir atrakinkite dureles arba įjunkite avarinį signalą – visa tai galėsite valdyti naudodamiesi išmaniojo telefono programėle MyT. Komfortas ir kontrolė – Jūsų rankose.

Vairavimas be streso

Su „Toyota Smart Connect" kelionėse bus mažiau streso. Ši išmanioji sistema realiu laiku rodo bendruomenės pateiktą informaciją apie eismo įvykius, įspėjimus apie greičio matuoklius, teikia navigacijos paslaugas ir leidžia internetu atnaujinti žemėlapius.

T-Mate

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Yaris Cross" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas „Yaris Cross" automobilio konfigūratoriuje.

 

Atraskite Toyota T-Mate

 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Naujasis Yaris Cross

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00