Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Yaris Cross

TIKRAS MIESTO VISUREIGIS!

Kaina nuo:
21 700
Hibrido kaina nuo:
24 900
Sąnaudos nuo:
4,4 l/100 km
CO₂ nuo:
100 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota YARIS Cross | Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis „Toyota Yaris Cross" ilgai intrigavo, bet pagaliau atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas „Yaris" pakylėjęs stilingas „Yaris Cross" sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.Dėl mūsų naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų „Yaris Cross" neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

 

Išbandykite Yaris Cross         Gauti asmeninį pasiūlymą

Miestui sutvertas visureigis

Kaip aktyviam poilsiui skirto visureigio pradininkai, kurdami naująjį „Yaris Cross" mes sudėjome į jį visą savo ilgametę patirtį. Tvirta sportiška išvaizda ir erdvus salonas su paaukštinta sėdėjimo padėtimi – šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

Pažangiausia hibridinė sistema

Esame lyderiai hibridinių technologijų srityje, todėl savo naujausiame miesto visureigyje pritaikėme naujausios kartos hibridinę sistemą. Naująjį „Yaris Cross" varantis 1,5 l „Hybrid Dynamic Force" hibridinis variklis užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją, mažą išskiriamo anglies dvideginio kiekį ir sklandžiai bei žaibiškai perduodamą galią. Idealus derinys miesto erdvėse.

AWD-i sistema ir kerinti ekonomija

Tie, kurie ieško tikro miesto visureigio be jokių kompromisų, gali rinktis naująjį „Yaris Cross" su išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema. Unikali kompaktiško hibridinio visureigio visų varančiųjų ratų sistema „Hybrid AWD-i" suteikia pasitikėjimo jausmą už vairo kartu užtikrindama geriausius klasėje degalų sąnaudų ir anglies dvideginio emisijų rodiklius.

Lanksčiai išnaudota erdvė

Naujojo „Yaris Cross” viduje lanksčiai išnaudota erdvė, skirta jūsų kasdieniams reikalams ir savaitgalio pomėgiams. Pritaikykite bagažinę savo poreikiams: sėdynės čia nulenkiamos santykiu 40:20:40. Taip pat galite naudotis patogia bei lanksčia diržų sistema ir koja aktyvuojamu elektriniu bagažinės dangčiu.

Nuolatinis netrikdomas ryšys


Su pažangia multimedijos sistema „Toyota Smart Connect" sklandi kiekviena kelionė. Rinkitės mėgstamus grojaraščius, atsiliepkite į skambučius ir naudokitės navigacijos sistema nenukreipdami dėmesio nuo eismo kelyje.

Prisijunkite ir – pirmyn

Naujas aukštos raiškos 9 colių multimedijos jutiklinis ekranas ir 7 colių TFT ekranas padeda vairuoti intuityviau ir saugiau. Galėsite matyti svarbią kelionės informaciją ir integruoti savo išmanųjį telefoną belaidžiu būdu, įskaitant „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Čia pat pasiekiama debesijos navigacija, mėgstama muzika ir dar daug kitų dalykų.

Vairavimas be streso

Su „Toyota Smart Connect" kelionėse bus mažiau streso. Ši išmanioji sistema realiu laiku rodo bendruomenės pateiktą informaciją apie eismo įvykius, įspėjimus apie greičio matuoklius, teikia navigacijos paslaugas ir leidžia internetu atnaujinti žemėlapius.

Sinchronizuota su gyvenimu

Kur bevyktumėte, kontroliuokite savąjį „Yaris Cross" naudodamiesi „Toyota" nuotolinio valdymo paslaugomis. Iš anksto nustatykite temperatūrą automobilio salone, užrakinkite ir atrakinkite dureles arba įjunkite avarinį signalą – visa tai galėsite valdyti naudodamiesi išmaniojo telefono programėle MyT. Komfortas ir kontrolė – Jūsų rankose.

T-Mate

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Yaris Cross" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas „Yaris Cross" automobilio konfigūratoriuje.

 

Atraskite Toyota T-Mate

 

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.