Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija
„Toyota“ hibridiniai automobiliai

Hibridiniai „Toyota“ modeliai

Elektrifikuoti „Toyota“ hibridai – tai viena pažangiausių šių dienų automobilių technologijų pasaulyje ir nepakartojamas išradimas miesto žmogui. Jie turi du vienas kitą puikiai papildančius variklius – elektrinį ir benzininį. Tai lemia nepriekaištingą automobilio dinamiką, žymiai mažesnes degalų sąnaudas ir ramybę, juk elektrinis variklis dirba itin tyliai. Negana to, elektrifikuotų „Toyota“ hibridų nereikia įkrauti, mat jie savo hibridinį akumuliatorių įkrauna patys. O Jūs, ar jau išbandėte hibridą kelyje? Išsirinkite savo hibridą Nr. 1!

Dabar pats geriausias laikas išsirinkti „Toyota" hibridą - net 9 skirtingi modeliai, įskaitant ir Nr. 1 hibridinį visureigį RAV4 bei C-HR, siūlomi su 1,49% + 6 mėn. Euribor lizingo palūkanų norma.*
 

Gaukite pasiūlymą!

„Toyota“ hibridų privalumai

Mažesnės degalų sąnaudos ir emisijų lygis
Mažesnės degalų sąnaudos ir emisijų lygis
Iki 50% kelionės mieste vien elektros režimu
Iki 50% kelionės mieste vien elektros režimu
Labai tyliai dirbantis elektrinis variklis
Labai tyliai dirbantis elektrinis variklis
Pigesnė automobilio  priežiūra
Pigesnė automobilio priežiūra
HSD sistema pati įkrauna hibridinį akumuliatorių
HSD sistema pati įkrauna hibridinį akumuliatorių
Hibridai kainuoja mažiau už elektromobilius
Hibridai kainuoja mažiau už elektromobilius
Tvarus ir inovatyvus būdas keliauti
Tvarus ir inovatyvus būdas keliauti
Patikima technologija - ilgalaikė automobilio vertė
Patikima technologija - ilgalaikė automobilio vertė

Kaip veikia hibridinis automobilis?

Jeigu vairuojate įprastą automobilį ir dar su automatine transmisija, pereiti prie hibridinio nebus sunku, nes vairavimo ypatumai nesiskiria. Pateikiame keletą pavyzdžių, kurie leis suprasti hibridinio automobilio dviejų - benzininio ir elektrinio - variklių veikimo principus:

1. Įsibėgėjant nedideliu greičiu ar važiuojant atbula eiga, veikia vien elektros variklis;
2. Važiuojant pastoviu greičiu, optimaliai išnaudojamas subalansuotas benzininio ir elektrinio variklio veikimas;
3. Stipriai aksceleruojant ar važiuojant įkalne, išnaudojamas abiejų variklių potencialas;
4. Važiuojant nuokalne, atleidus aksceleratoriaus pedalą ar stabdant, automobilis sustabdo benzininio variklio veikimą, o kinetinė energija naudojama akumuliatoriui įkrauti;
5. Sustojus - abu hibrido varikliai išjungiami.

Su TOYOTA hibridais iki 50% kelionės galite įveikti vien elektra.

Su TOYOTA hibridais iki 50% kelionės galite įveikti vien elektra.

Norite tuo įsitikinti?

Sužinoti daugiau

„Toyota“ hibridų ypatybės

„Toyota“ hibridai - lengvesniam gyvenimui

„Toyota“ hibridai - lengvesniam gyvenimui

„Toyota“ hibridai sukurti taip, kad juos vairuoti būtų vienas malonumas. Paspaudus „Power" mygtuką, nesigirdi jokio užvedimo garso.  Kadangi hibridinė sistema valdoma automatiškai, tereikia nustatyti pavarų perjungimo svirtelę į „Drive" padėtį ir mėgautis sklandžiai perduodama elektrinio variklio galia kiekvienoje kelionėje. Sukinėjantis miesto gatvėmis nedideliu greičiu hibridai veikia elektriniu režimu. Padidinus greitį, elektrinio variklio veikimą papildo sklandžiai įsijungęs benzininis variklis. Kai būtina maksimali galia, abu varikliai veikia drauge vienodu pajėgumu.

Tausoja Jūsų piniginę ir aplinką

Tausoja Jūsų piniginę ir aplinką

Sėdėdami už „Toyota“ hibridinio automobilio vairo Jūs ne tik pajusite vairavimo malonumą, bet ir įvertinsite jo naudą aplinkai ir piniginei. Šie hibridiniai automobiliai sutverti miesto gyvenimui – dėl dažno variklių išjungimo sutaupoma degalų ir išlaidų. Minėtinos ne tik mažos degalų sąnaudos, bet ir žemas taršos lygis. Mūsų hibridinių modelių išskiriamo anglies dvideginio rodikliai yra tarp žemiausių klasėje, taip pat ypač mažas kenksmingų azoto oksidų kiekis (NOx), kitaip nei dyzelinių automobilių.

Įspūdį daranti degalų ekonomija

Įspūdį daranti degalų ekonomija

Ne paslaptis, kad važinėjant mieste daugelio automobilių benzino sąnaudos padidėja. Tai negalioja hibridams. Visų pirma, jie regeneruoja energiją ir turi du variklius – benzininį ir elektrinį. Idealiai suderintas šių galios agregatų veikimas lemia ypač mažas kuro sąnaudas: pavyzdžiui, 100 km jie gali suvartoti vos 3,0 l benzino. Šiuos įspūdingus rodiklius galima dar labiau sumažinti važiuojant ECO režimu. Norėdami kuro sąnaudas apskritai sumažinti iki nulio, rinkitės elektrinį (EV) režimą ir lengvai spustelkite pedalą: palengva greitėdami iki 50 km/h greičio galite nesuvartoti nė lašo benzino.

Visuomet įsikrovęs - visuomet energingas

Visuomet įsikrovęs - visuomet energingas

Vairuojant „Toyota“ hibridinius automobilius, nereikia sukti galvos, kiek toli su jais galima nukeliauti. Tiesiog įpilkite kuro ir leiskitės į kelionę kaip su bet kuriuo tradiciniu automobiliu. Akumuliatoriui išsikraunant, jis vėl įkraunamas naudojant variklio pagamintą perteklinę kinetinę energiją. Stabdant susidariusi energija regeneruojama ir perduodama atgal į akumuliatorių. Taigi niekas neiššvaistoma tuščiai. Hibridiniai automobiliai gali turėti ir įkrovimo iš elektros tinklo „plug-in“ funkciją, pavyzdžiui, „Prius Plug-in Hybrid“. 

Garantija

arba 150 000 km / automobilio garantija*
arba 150 000 km
automobilio garantija*
garantija / hibridiniam akumuliatoriui**
garantija
hibridiniam akumuliatoriui**

*Priklauso nuo anksčiau įsigaliojančios sąlygos.

**Yra papildomų sąlygų.

„Toyota“ hibridų priežiūros programa

Turite klausimų? Kreipkitės į mus

Lizingo sąlygos hibridams

*Pasiūlymas galioja nuo 2021.01.01 iki 2021.04.30 arba kol bus kampanijos automobilių. Šios sąlygos taikomos pagal standartinio „Toyota” kainoraščio sąlygas užsakant bet kurį naują „Toyota Hybrid" modelį. Kiti specialūs pasiūlymai ir akcijos - nesumuojami.
 Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys.
 Prielaidos: jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 19 500 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 2 925 Eur (15 proc.  turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 16 575 Eur, lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 192,87  Eur. Bendra lizingo kaina (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas, administravimo mokestį ir sąskaitos tvarkymo mokestį) būtų 1 088,93 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2020 m. birželio 17 d. kintamųjų palūkanų norma – 1,49 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,49 proc. ir 6 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 5 850 Eur (30 proc. turto vertės, įskaitant PVM). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 1,95 procento, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 17 663,93 Eur. Tai finansavimo paslauga, kurią teikia AB SEB bankas. Su finansavimo sąlygomis susipažinkite www.seb.lt ir, jeigu reikia, pasikonsultuokite su  banko darbuotojais.
 

Gauti asmeninį pasiūlymą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.